1 / 2
Foto e Adapter PremiumCord, F / IEC
Foto e Adapter PremiumCord, F / IEC

Adapter PremiumCord, F / IEC

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2.27 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përdorni konektorin e metaltë F / IEC për të shmangur humbjen e sinjalit apo zgjatjen e kabllove koaksiale.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Lloji i kabllos:
Reduktues, Reduktimi
Ngjyra:
Argjendtë
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Dizajnuar për:
TV
Lansuar:
15. 1. 2019
Lidhës:
F konektor, IEC, Konektor F, IEC
Besueshmëria:
100 %
Kodi i prodhuesit:
kjr-19
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220008932
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Adapter PremiumCord, F / IEC
2.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo