Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Altoparlant Genius SoundBar 100, i zi
Foto e Altoparlant Genius SoundBar 100, i zi

Altoparlant Genius SoundBar 100, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.36 €

*Përfshirë TVSH-në


Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit:
11 shkurt 2023 - 20 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

A dëshironi që dhoma juaj (e ndenjës) të jetë e mbushur me tinguj të pasur? Ky altoparlant 2.0 do të sigurojë këtë. Tingulli është mjaft i qartë, kështu që ju mund të shijoni dialogun në TV. Përveç kësaj, altoparlanti gjithashtu mund të vendoset në një kompjuter. Lidhet lehtë me USB. Altoparlanti madje mund të bartet dhe është i lehtë. Sidoqoftë, shumica e njerëzve e vendosin atë në TV, në kompjuter ose në laptop. Të gjitha këto pajisje duken të shkëlqyera falë modelit të tyre të hollë e të zgjatur. Ky altoparlant ka një fuqi 2 x 3 W, shkallë të frekuencës prej 110 Hz - 20 kHz, dhe rezistencë 3 Ohm. Dimensionet e tij janë 320 x 70 x 65 cm dhe peshon 476.5 g.

Numri i kaneleve (channel):
2
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
110
Fuqia totale RMS [W]:
6
EAN:
4710268256960
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Po
Portet hyrëse:
3.5 mm
Pesha [g]:
476,5
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Genius
Mënyra e përdorimit:
pro Monitory, pro Notebooky, pro PC, pro TV
Lansuar më:
15. 10. 2019
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
3
Trashësia [mm]:
65
Teknologjia:
3.5 mm
Gjerësia [mm]:
320
Komandë:
Në kabllo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
31730024400
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Lartësia [mm]:
70
Ueb-i i prodhuesit:
geniusnet.com.tw
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.0, Soundbar (altoparlant)
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Altoparlant Genius SoundBar 100, i zi
29.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo