Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Altoparlant Genius SoundBar 100, i zi
Foto e Altoparlant Genius SoundBar 100, i zi

Altoparlant Genius SoundBar 100, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.05 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

A dëshironi që dhoma juaj (e ndenjës) të jetë e mbushur me tinguj të pasur? Ky altoparlant 2.0 do të sigurojë këtë. Tingulli është mjaft i qartë, kështu që ju mund të shijoni dialogun në TV. Përveç kësaj, altoparlanti gjithashtu mund të vendoset në një kompjuter. Lidhet lehtë me USB. Altoparlanti madje mund të bartet dhe është i lehtë. Sidoqoftë, shumica e njerëzve e vendosin atë në TV, në kompjuter ose në laptop. Të gjitha këto pajisje duken të shkëlqyera falë modelit të tyre të hollë e të zgjatur. Ky altoparlant ka një fuqi 2 x 3 W, shkallë të frekuencës prej 110 Hz - 20 kHz, dhe rezistencë 3 Ohm. Dimensionet e tij janë 320 x 70 x 65 cm dhe peshon 476.5 g.

Numri i kaneleve (channel):
2
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
110
Fuqia totale RMS [W]:
6
EAN:
4710268256960
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Po
Portet hyrëse:
3.5 mm
Pesha [g]:
476,5
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Genius
Mënyra e përdorimit:
pro Monitory, pro Notebooky, pro PC, pro TV
Lansuar më:
15. 10. 2019
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
3
Trashësia [mm]:
65
Teknologjia:
3.5 mm
Gjerësia [mm]:
320
Komandë:
Në kabllo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
31730024400
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Lartësia [mm]:
70
Ueb-i i prodhuesit:
geniusnet.com.tw
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.0, Soundbar (altoparlant)
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Altoparlant Genius SoundBar 100, i zi
27.05 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo