Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kuti hard disku Connect IT ToolFree Lite, USB3.0, e zezë

Kuti hard disku Connect IT ToolFree Lite, USB3.0, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.64 €

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit:
11 shkurt 2023 - 20 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kuti hard disku përbëhet nga alumini dhe plastika dhe është e dizajnuar për përdorim të përditshëm në shtëpi dhe gjatë lëvizjes. Hapet lehtë pa patur nevojë për vegla. Për ta lidhur me kompjuter duhet të përdorni USB 3.0. Vlera e transferit arrin deri në 5 Gbps gjë që e bën të përshtatshme për bartjen e fajllave të mëdha. Kutia ka poashtu kabllo të integruar USB. Përmes ndërfaqes Sata mund të lidhni hard disk me madhësi 2.5" HDD / SSD.
Ueb-i i prodhuesit:
connectit-europe.com
Teknologjia e porteve:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Besueshmëria:
96 %
Lansuar:
13. 6. 2019
Lloji i kornizës:
Jashtëm
EAN:
8595610625276
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Connect IT
Formatet e mbështetura:
2.5
Kodi:
CEE-1200-BK
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kuti hard disku Connect IT ToolFree Lite, USB3.0, e zezë
22.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo