Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
Foto e Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB

Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
152.80 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
2 në stok Vetëm edhe 2
Transporti:
Pagesa të sigurta
Disk cilësor SSD, i cili vjen në formatin 2.5 ", me lartësi 7 mm. Disku SSD ka një kapacitet prej 960 GB dhe përdor ndërfaqen SATA 6 Gb / s. Siguron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 550/500 MB / s. Ai ofron funksione TRIM, si dhe SSD-të SMART kanë konsum më të ulët të energjisë dhe janë më rezistent ndaj goditjeve sesa HDD-të konvencionale.
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Formati i diskut:
2.5, 2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Jeta e shërbimit (TBW):
190
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
190
Kapaciteti i diskut SSD:
3D QLC
Kodi i prodhuesit:
ZA960CV1A001
Kodi:
ZA960CV1A001
Memoria SSD:
3D QLC
MTTF apo MTBF [milion orë]:
1.8, 1,8
Ndërfaqja:
SATA 6Gb/s
Prodhuesi:
Seagate, Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
550
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
500
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Thellësia [mm]:
100
Trashësia [mm]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
seagate.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Disk SSD Seagate BarraCuda Q1, 2.5", 960GB
152.80 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo