Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi

Maus Logitech G102 Lightsync, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.26 €
37.63 €
-23%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta

Ky maus lojërash për djathtakë ka sensor optik që siguron saktësi të përsosur. Shijoni rehatinë e tij dhe fitoni çdo luftë. Por kjo nuk është e gjitha! Logitech G102 Lightsync përmban 6 butona, ndjeshmëri të zgjedhshme në rangun 8000 DPI, ndriçues interesant me ngjyra dhe sipërfaqe të butë dhe të rehatshme. Poashtu, ofron shpejtësi të përgjigjes prej 1 ms, port USB dhe kabllo me gjatësi 2.1 m.

EAN:
5099206089235
Lansuar:
22. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
6
Ergonomia:
Për djathtakë
Lojë:
Po
Taste të personalizueshëm:
Po
Ndriçim i pasëm:
Po
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Kodi:
910-005823
Gjerësia mm:
62.2
Lartësia mm:
38,2
Trashësia mm:
116,6
Ngjyrë e pasme:
RGB
Koha e reagimit ms:
1
Ndjeshmëria maksimale DPI:
8 000
Pesha g:
85
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
29.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo