Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Maus Logitech MX Master 3, Graphite
Foto e Maus Logitech MX Master 3, Graphite
Foto e Maus Logitech MX Master 3, Graphite
Foto e Maus Logitech MX Master 3, Graphite
Foto e Maus Logitech MX Master 3, Graphite
Foto e Maus Logitech MX Master 3, Graphite
Foto e Maus Logitech MX Master 3, Graphite
Foto e Maus Logitech MX Master 3, Graphite

Maus Logitech MX Master 3, Graphite

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
92.21 €
113.55 €
-19%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Maus wireless profesional i nivelit të lartë që do ta bëjë punën tuaj më të lehtë dhe do të rrisë produktivitetin tuaj. Ai ka dizajn kompakt, saktësia të lartë dhe tipare të shkëlqyera. Do të kënaqeni gjithashtu nga prania e një rrote metalike të krijuar posaçërisht. Sensori lazer me saktësi 5x siguron që kursori i mausit është në përputhje me qëllimin tuaj. Ka një rezolucion prej 4000 dpi, është i rregullueshëm në hapa prej 50 dpi. Ndjesia Logitech Darkfield lejon lëvizjen në pothuajse çdo sipërfaqe - madje edhe në xham. Mund ta lidhni mausin me deri në tre pajisje dhe të ndërroni midis tyre duke shtypur një herë butonin Easy-Switch. Përdoreni atë me laptopin, desktopin ose paketën e zyrës. Bateria e integruar 500 mAh me një karikim zgjat deri në 70 ditë. Ju e karikoni duke përdorur kabllon USB-C. Mausi është i pajisur me gjithsej 7 butona (klikim majtas / djathtas, prapa / përpara, ndërrimi i aplikacionit, ndryshimi i modalitetit së rrotës, butoni i mesëm). Rrota lëvizëse ka një funksion automatik komutues. Ergonomia është krijuar për dorën e djathtë dhe butonat janë hedhur në mënyrë ideale për komoditetin e kyçit tuaj.

EAN:
5099206085800
Lansuar:
13. 9. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Senzor i lëvizjes:
Laser
Numri i butonëve:
7
Ergonomia:
Për djathtakë
Lloji i baterisë:
Integruar
Kodi:
910-005694
Gjerësia mm:
84,3
Lartësia mm:
51
Trashësia mm:
124,9
Besueshmëria:
100 %
Ndjeshmëria maksimale DPI:
4000
Pesha g:
141
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus Logitech MX Master 3, Graphite
92.21 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo