Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit
Foto e Maus Logitech MX Master 3S, grafit

Maus Logitech MX Master 3S, grafit

Vlerëso
Kodi:
159.96 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Maus i fuqishëm wireless me shpejtësi të jashtëzakonshme, saktësi dhe përgjigje të përsosur prekëse. MagSpeed është një funksion zhvendosjeje elektromagnetike me saktësi piksel dhe një shpejtësi të mjaftueshme zvarritjeje prej 1000 linjash në sekondë. Ju ndjeni një përgjigje prekëse, por nuk dëgjoni. Punon në heshtje deri në 90% në krahasim me mausët standardë! Forma e mausit është përshtatur me kyçin e dorës në mënyrë që edhe me përdorim të zgjatur të mbështesë pëllëmbën dhe gishtat. Ka 7 butona me funksione të ndryshme. Shtypni përpara / prapa dhe butonat e gjesteve përdoren me gishtin e madh. MX Master 3S kontrollon lehtësisht shumë kompjuterë në të njëjtën kohë duke lëvizur thjesht kursorin në skajin e ekranit. E gjithë kjo sigurohet nga teknologjia Flow, e cila transferon tekst, imazhe dhe skedarë ndërmjet kompjuterëve. Vetëm një klikim në një punë për ta kopjuar në një kompjuter dhe për ta ngjitur në një tjetër. Mausi është 5 herë më i saktë se një maus i zakonshëm. Sensori i përmirësuar me rezolucion 8K dhe skanim në fushë të errët lejon lëvizjen në pothuajse çdo sipërfaqe - madje edhe në xham. DPI, mund të vendoset midis 200 dhe 8,000 me një buton. Energjia sigurohet nga bateritë Li-Pol me kapacitet 500 mAh, funksionon deri në 70 ditë me një karikim të plotë. Mbështet karikimin e shpejtë, për një minutë, kursen energji për 3 orë përdorim. Bluetooth deri në 10 metra lejon lidhje me deri në tre PC në të njëjtën kohë. E përputhshme me sistemet macOS dhe iPadOS. Pesha 141 gram. Përmasat 18.4 mm × 14.4 mm × 6.6 mm.

Prodhuesi:
Logitech
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Maus Logitech MX Master 3S, grafit
159.96 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo