Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi

Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
133.18 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Maus me formë ergonomike për rehati maksimale, i cili ka teknologji wireless Razer HyperSpeed. Punon me Bluetooth. Bateria zgjat për deri në 120 orë pune. Kablloja fleksibile Razer Speedflex ka rezistencë minimale. Mausi ofron çelësa optikë, senzor optik Razer Focus + 20K DPI, memorie të brendshme të avancuar dhe 8 butona të programueshëm. Ky maus ka specifikat më të mira brenda kësaj klase, shoqëruar me veçori të reja inteligjente.

EAN:
8886419332992
Lansuar:
8. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
8
Lojë:
Po
Taste të personalizueshëm:
Po
Lloji i baterisë:
Integruar
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Drita e pasme:
Po
Sinkronizim të RGB:
Razer Chroma
Kodi:
RZ01-03350100-R3G1
Ngjyrë e pasme:
RGB
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
88
Lloji i baterisë:
Integruar
Prodhuesi:
Razer
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
133.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo