1 / 7
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
Foto e Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi

Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
235.15 €
211.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 176.36 €
Ju kurseni 23.52 €
-11%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Maus me formë ergonomike për rehati maksimale, i cili ka teknologji wireless Razer HyperSpeed. Punon me Bluetooth. Bateria zgjat për deri në 120 orë pune. Kablloja fleksibile Razer Speedflex ka rezistencë minimale. Mausi ofron çelësa optikë, senzor optik Razer Focus + 20K DPI, memorie të brendshme të avancuar dhe 8 butona të programueshëm. Ky maus ka specifikat më të mira brenda kësaj klase, shoqëruar me veçori të reja inteligjente.

Lansuar:
8. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
8
Lojë:
Taste të personalizueshëm:
Lloji i baterisë:
E integruar, E integruar
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Drita e pasme:
Sinkronizim të RGB:
Razer Chroma
Kodi:
RZ01-03350100-R3G1
Ngjyrë e pasme:
RGB
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
88
Prodhuesi:
Razer
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8886419332992
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Razer DeathAdder V2 Pro, i zi
211.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo