Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
196.04 €
269.54 €
-28%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Monitori AOC 27V2Q është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me cilësi Full HD dhe rezolucion 1920x1080 16: 9, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjetoni çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Gjithashtu, ky monitor mbështet edhe teknologjinë FreeSync, që ju lejon të luani, dhe përshtatni shpejtësinë e kornizës, duke eliminuar vonesat e imazhit apo grisjen. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me pajiset tjera përmes porteve HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 dhe 3.5 mm jack. Dimensionet: 610 x 464 x 200mm. Pesha: 4.22 kg

Kodi i prodhuesit:
27V2Q
EAN:
4038986186346
Lansuar:
25. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Koha e reagimit [ms]:
5
Pitch [Hz]:
0,311
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Raporti i shikimit:
16: 9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Dritë të pasme LED:
Po
Gjerësia [mm]:
610
Lojë:
Po
Frekuencë [Hz]:
75
Port hyrës HDMI:
Po
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
Po
Kontrast [:1]:
20000000
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Po
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Po
Prodhuesi:
AOC
Pesha [kg]:
4,22
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
Lartësia [mm]:
464
Trashësia [mm]:
200
DisplayPort:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
196.04 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo