Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi

Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vjet Kodi:
487.50 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Monitori 27 " ofron një rezolucion QHD prej 2560 x 1440 px, panel IPS, raport të pamjes 16: 9, shkëlqim 400 cd / m2. Ai mbështet 1,08 miliardë ngjyra, raporti i zakonshëm i kontrastit është 1000: 1. Këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht, koha e përgjigjes është 1 ms dhe shpejtësia e rifreskimit 165 Hz. Prej lidhësve ofron: 5x USB 3.2, 2x HDMI, 1x DP 1.4, 1x dalje audio. Përmasat e monitorit përfshirë mbajtësen janë: 611.6 x 200.3 x 523.9 mm, pesha është 6.6 kg.

Lloji i ekranit:
IPS
Trashësia [mm]:
200.3
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Numri i porteve DisplayPort:
1
Ngjyra:
Zezë
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Po
DisplayPort:
Po
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
USB Hub:
Po
Pitch [Hz]:
0233
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
4
Numri i porteve HDMI:
2
Nativní rozlišení:
2560 x 1440 (QHD)
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Po
Pesha [kg]:
7
EAN:
5397184409602
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
1070
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Varje në mur:
Po
Besueshmëria:
100 %
Ne ju rekomandojmë që ta rimerrni produktin në:
Republika Çeke Dell
Gjerësia [mm]:
611,6
Koha e reagimit [ms]:
1
Konstrasti statik [1]:
1000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Garancion NBD:
Po
Ekran i sheshtë:
Po
Prodhuesi:
Dell
HDR:
Po
Port hyrës HDMI:
Po
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
USB:
Po
Konsumi [W]:
29,1
FreeSync:
Po
Spotřeba při HDR (kWh/1000h):
28
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Klasa e energjisë:
G
Pivot:
Po
Frekuencë [Hz]:
165
Lartësi e rregullueshme:
Po
Teknologji audio:
3.5mm line out, 3.5mm kufje
Konsumi (kWh/1000h):
29
Përmbajtja e pakos:
Kabllo DisplayPort, kabllo HDMI, kabllo USB
Raporti i shikimit:
16: 9
Shtrirja e ngjyrave:
DCI P3 (98%)
Ndriçimi [cd/m2]:
400
Lartësia [mm]:
393,9
V nabídce od:
19. 1. 2021
Lojë:
Po
Kodi:
210-AXRQ
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
487.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo