Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Monitor Dell S2721HGF - LED 27''
Foto e Monitor Dell S2721HGF - LED 27''
Foto e Monitor Dell S2721HGF - LED 27''
Foto e Monitor Dell S2721HGF - LED 27''
Foto e Monitor Dell S2721HGF - LED 27''
Foto e Monitor Dell S2721HGF - LED 27''
Foto e Monitor Dell S2721HGF - LED 27''

Monitor Dell S2721HGF - LED 27''

Vlerëso
Kodi:
325.75 €
345.60 €
-6%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta
Ky monitor kombinon një varg tiparesh teknologjike dhe fizike të përkryera për performancë të shkëlqyer. Ka diagonale 27'' dhe rezolucion 1920 x 1080 pikselë. Koha e përgjigjes është 1ms, ndriçimi 350 cd/m2, kontrasti 3000:1. Mbështet 16.7 milionë ngjyra. Lloji i ekranit është VA dhe sipërfaqja mat. Këndet pamore janë 178 shkallë. Mbështet teknologjinë Flicker Reduction dhe Blue Light Reduction për mbrojtje të syve. Ofron input DisplayPort, HDMI dhe 3.5 mm. Pako ka kabllo HDMI.
EAN:
5397184200841
Lansuar:
15. 9. 2020
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Po
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lojë:
Po
Port hyrës HDMI:
Po
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
Po
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI
Diagonalja e ekranit:
27
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Po
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Po
Kodi:
210-AWYY
Pesha kg:
4.1
Frekuencë Hz:
144
Konsumi W:
27
Gjerësia mm:
608,4
Lartësia mm:
393
Trashësia mm:
190,4
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
1
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Pitch Hz:
0,311
Ndriçimi cdm2:
350
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kompatibil me G-Sync:
Po
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 1931 (72%), NTSC 1976 (83%)
Teknologji audio:
3.5mm për dëgjuese
Kontrasti statik [:1]:
3000
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit:
VA
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
Po
Ekran i lakueshëm:
Po
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Monitor Dell S2721HGF - LED 27''
325.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo