Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Printer Epson EcoTank L8180, me sistem rezervuari, i zi
Foto e Printer Epson EcoTank L8180, me sistem rezervuari, i zi
Foto e Printer Epson EcoTank L8180, me sistem rezervuari, i zi
Foto e Printer Epson EcoTank L8180, me sistem rezervuari, i zi
Foto e Printer Epson EcoTank L8180, me sistem rezervuari, i zi
Foto e Printer Epson EcoTank L8180, me sistem rezervuari, i zi
Foto e Printer Epson EcoTank L8180, me sistem rezervuari, i zi

Printer Epson EcoTank L8180, me sistem rezervuari, i zi

Vlerëso
Kodi:
862.26 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Printer me hapësira për 6 ngjyra me fishekë EcoTank të përshtatur për shtypje të shpeshtë me hyrje prej 100 fletësh dhe dalje prej 50 fletësh, rezolucion 4800 × 1200 DPI, me shpejtësi printimi me të zezë deri në 12 fpm. Printimi i rekomanduar është 4500 faqe në muaj. Printeri ofron mbështetje për printim automatik në dy anët e një flete. Është i pajisur me Hi-Speed USB 2.0, Ethernet, Wireless LAN, Wi-Fi ose Wi-Fi Direct.
Ekran:
Po
Ekran me prekje:
Po
Konsumi [W]:
17
Konsumi ne Stand-by [W]:
7,5
Kualiteti i printimit [DPI]:
5 760
Lloji i printerit:
Ngjyrë, sistem me tanke
Madhësia e printerit:
A3+
Multifunksional:
Po
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra / Bardhë e zi:
Ngjyrë
Pesha maksimale e medias së printuar [g / m2]:
300
Printim dyanësh automatik:
Po
Printim pa kuadro:
Po
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
3600 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dpi:
1200 x 4800
RJ-45:
Po
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
16
Skaner DPI:
4800
Slot për kartë të memories:
Po
Tabela e hyrjes [fletë]:
100
Tabela e prodhimit [fletë]:
50
USB host:
Po
USB:
Po
Wi-Fi:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Printer Epson EcoTank L8180, me sistem rezervuari, i zi
862.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo