Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Printer Epson L6570, i zi
Foto e Printer Epson L6570, i zi
Foto e Printer Epson L6570, i zi
Foto e Printer Epson L6570, i zi
Foto e Printer Epson L6570, i zi
Foto e Printer Epson L6570, i zi
Foto e Printer Epson L6570, i zi

Printer Epson L6570, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,224.56 €
1,263.28 €
-4%

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Epson është një kompani elektronike japoneze, aktualisht një nga prodhuesit më të mëdhenj dhe më të rëndësishëm të printerëve në botë. Produktet e kësaj marke karakterizohen nga një përpunim i saktë dhe cilësi unike e shtypjes. Printeri multifunksional Epson L6570 operon në bazë të fishekëve rezervuarë, të cilët ulin ndjeshëm koston financiare të funksionimit të printerit. Shtypjet bardhë e zi dhe me ngjyra tani bëhen të përballueshme për të gjitha familjet. Sidoqoftë, ju do të vlerësoni jo vetëm aspektin ekonomik. por edhe shpejtësinë dhe cilësinë e shtypjes. Printeri mund të lidhet përmes USB, Ethernet, Wi-Fi, Epson Connect dhe Apple AirPrint. Rezolucioni i printimit është 4800 x 2400 DPI, ndërsa rezolucioni i skanimit është 1200 x 2400 DPI. Shpejtësia e printimit bardhë e zi / me ngjyra është 25 faqe për minutë. Ushqyesi automatik i dokumenteve ka kapacitet prej 50 fletësh, ndërsa tabakaja dalëse ka kapacitet prej 125 fletësh. Përmasat e printerit janë: 425 x 500 x 350 mm, pesha 17.8 kg.
Lansuar:
6. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i printerit:
Ngjyrë, sistem me tanke
Printim dyanësh automatik:
Po
Madhësia e printerit:
A4
USB:
Po
Kuti ngjyre të veçanta:
Po
Multifunksional:
Po
Mbajtëse për letra:
Po
Kopjues:
Po
Fax:
Po
Ekran:
Po
RJ-45:
Po
WiFi:
Po
Skaner:
Po
Përmbajtja e pakos:
Ngjyrë për printim, kabllo për furnizim me energji, manual
Skaner DPI:
2400
Funksioni:
AirPrint, Epson Connect, WiFi Direct
Kodi:
C11CJ29402
Pesha kg:
17,8
Konsumi W:
19
Gjerësia mm:
425
Lartësia mm:
500
Trashësia mm:
350
Ekran me prekje touch:
Po
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
25
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
25
Besueshmëria:
100 %
Kualiteti i printimit DPI:
4800
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Printimi i faqes së parë sekondë:
5.5
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
2400 x 1200
Pesha maksimale e printimeve g m2:
255
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
1200 x 2400
Lloji i mbajtësit të fletëve të skenerit:
RADF
Sirtari i hyrjes [letra]:
550
Konsumi gjatë modit Stand-by [W]:
9,1
Sirtari i daljes së fletës:
125
Shpejtësia e skanimit b / w. [ppm]:
27,5
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.cz
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Printer Epson L6570, i zi
1,224.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo