Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
Foto e Maus Logitech G102 Lightsync, i zi

Maus Logitech G102 Lightsync, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.59 €
36.36 €
-38%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Ky maus lojërash për djathtakë ka sensor optik që siguron saktësi të përsosur. Shijoni rehatinë e tij dhe fitoni çdo luftë. Por kjo nuk është e gjitha! Logitech G102 Lightsync përmban 6 butona, ndjeshmëri të zgjedhshme në rangun 8000 DPI, ndriçues interesant me ngjyra dhe sipërfaqe të butë dhe të rehatshme. Poashtu, ofron shpejtësi të përgjigjes prej 1 ms, port USB dhe kabllo me gjatësi 2.1 m.

EAN
5099206089235
Lansuar
22. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Lidhësit
USB
Senzor i lëvizjes
Optik
Numri i butonëve
6
Ergonomia
Për djathtakë
Lojë
Po
Taste të personalizueshëm
Po
Ndriçim i pasëm
Po
Kategoria e peshës
E lehtë (deri në 89g)
Rrota
Mekanike
Kodi
910-005823
Gjerësia mm
62.2
Lartësia mm
38,2
Trashësia mm
116,6
Ngjyrë e pasme
RGB
Koha e reagimit ms
1
Ndjeshmëria maksimale DPI
8 000
Pesha g
85
Prodhuesi
Logitech
Ueb-i i prodhuesit
Logitech.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus Logitech G102 Lightsync, i zi
22.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo