Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Maus Razer Basilisk Essential, i zi
Foto e Maus Razer Basilisk Essential, i zi

Maus Razer Basilisk Essential, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
31.83 €
60.97 €
-48%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Produkti në fjalë paraqet një kursor të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Razer. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe po ashtu mëse modern. Përdoret për Gaming dhe njëkohësisht vlen të përmendet se ofron sensitivitet deri në 6400 DPI.

Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Kodi
RZ01-02650100-R3M1
Kabllo me mbështjellje të thurur
Po
Koha e reagimit [ms]
1
Përqindja e dështimit
E panjohur
EAN
8886419332480
Besueshmëria
100 %
Lidhësit
USB
Lojë
Po
Gjerësia [mm]
75
Ndjeshmëria maksimale [DPI]
6400
Pesha [g]
95
Lartësia [mm]
43
Trashësia [mm]
124
Senzor i lëvizjes
Optike
Prodhuesi
Razer
Numri i butonëve
7
Ergonomia
Për djathtakë
Lloji i tastierës
Razer Switches
Ueb-i i prodhuesit
razerzone.com
Rrota
Mekanike
Kategoria e peshës
Mesatar (90-130g)
Lansuar
26. 3. 2019
Taste të personalizueshëm
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus Razer Basilisk Essential, i zi
31.83 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo