Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Maus SteelSeries Rival 3, i zi
Foto e Maus SteelSeries Rival 3, i zi
Foto e Maus SteelSeries Rival 3, i zi
Foto e Maus SteelSeries Rival 3, i zi

Maus SteelSeries Rival 3, i zi

Vlerëso
Garancioni: 2 Vite Kodi:
3,990 Lekë
5,450 Lekë
-27%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të na kontaktoni në chat, email dhe rrjete sociale për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

EAN
57071190398333
Lansuar
28. 1. 2020
Garancioni nga prodhuesi
2 Vite
Lidhësit
USB
Senzor i lëvizjes
Optik
Numri i butonëve
6
Ergonomia
Për djathtakë
Lojë
Po
Taste të personalizueshëm
Po
Ndriçim i pasëm
Po
Kategoria e peshës
E lehtë (deri në 89g)
Rrota
Mekanike
Modeli i senzorit
SteelSeries TrueMove Core
Kodi
62513
Gjerësia mm
67
Lartësia mm
37,9
Trashësia mm
120,6
Ngjyrë e pasme
RGB
Gjatësia e kabllos m
1.8
Koha e reagimit ms
1
Ndjeshmëria maksimale DPI
8500
Pesha g
77
Prodhuesi
STEELSeries
Ueb-i i prodhuesit
Steelseries.com/int
Lloji i tastierës
STEELSeries
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus SteelSeries Rival 3, i zi
3,990 Lekë
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo