Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
E shitur
Foto e Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë
Foto e Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë
Foto e Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë
Foto e Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë
Foto e Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë
Foto e Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë
Foto e Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë
Foto e Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë

Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.51 €
19.99 €
-38%

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Mauspad elegant dhe i rehatshëm Logitech Desk Mat Studio Studio ju ofron hapësirë ​​për tastierë dhe aksesorë të tjerë, si dhe shumë hapësirë ​​që mausi juaj të lëvizë pa probleme dhe lehtësi. Mauspad Logitech Desk Mat Studio Series është bërë nga materialet më të mira. Pjesa e poshtme është prej gome natyrale, e cila ngjitet në tryezën tuaj dhe parandalon lëvizjen e tij mbi të. Sipërfaqja e sipërme është prej plastike të ricikluar (shishe PET) dhe e plotësuar nga një shtresë shumë e butë dhe e lëmuar e këndshme në prekje. Duart tuaja do të gëzojnë rehati dhe komoditet dhe mausi do të ketë një sipërfaqe të përsosur për lëvizjen e tij, ku nuk do t'ju duhet të sforcoheni shumë dhe të rrëshqisni qetë pa fërkime. Pajisja krenohet me një dizajn të papërshkueshëm nga uji. Pajisja ka gjithashtu një skaj të qepur të sheshtë, rezistent ndaj fërkimit

Ueb-i i prodhuesit
logitech.com
Prodhuesi
Logitech
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Të qepura
Po
Nën maus dhe tastierë
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus pad Logitech Desk Mat Studio Series, hirtë
12.51 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo