Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi
Foto e Maus SteelSeries Prime, i zi

Maus SteelSeries Prime, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.12 €
47.95 €
-23%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
1 në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta

Maus për lojëra i dizajnuar me një qëllim të vetëm - fitoren. Senzori optik SteelSeries TrueMove Pro ofron ndjeshmëri deri në 18,000 PCI. IPS është 450, nxitimi 50G. Sipërfaqja është me teksturë mat. Ndërtimi nga materiali ABS. Forma ergonomike është e përshtatshme për personat që punojnë dhe luajnë me dorën e djathtë. Mausi ka 6 butona dhe ndriçim RGB. Pesha e tij është vetëm 69 gram. Butonat mekanik Prestige OM kanë jetëgjatësi deri në 100 milion klikime. Kablloja është e heqshme.

Butonat e programueshëm
Po
Drita e pasme
Po, Po
EAN
5707119040365, 5707119040365
Ergonomia
Për djathtakë, Djathtas
Garancioni nga prodhuesi
1 vit, 2 vite
Gjatësia e kabllos [m]
2
Hmotnost [g]
69
Kabllo me gërsheta/ e endur
Po
Kabllo me mbështjellje të thurur
Po
Kategoria e peshës
I lehtë (deri në 89g), E lehtë (deri në 89g)
Kodi i prodhuesit
62533
Kodi
62533
Koha e reagimit [ms]
1
Lansuar
26. 5. 2021
Lidhësit
USB
Lidhje
Me tela
Lloji i ndërprerësit
Prestige OM
Lloji i senzorit
SteelSeries TrueMove Pro
Lloji i tastierës
Prestige OM
Lojë
Po
Model snímače
SteelSeries TrueMove Pro
Ndërfaqja
USB Type-A
Ndjeshmëria maksimale [DPI]
18000, 18 000
Ngjyra e dritës së pasme
RGB
Ngjyra e pasme
RGB
Numri i butonëve
6
Prodhuesi
STEELSeries, STEELSeries
Rrota
Mekanike, Mekanike
Senzor i lëvizjes
Optike, Optik
Sinkronizim të RGB
SteelSeries Engine, SteelSeries Engine
Taste të personalizueshëm
Po
Thellësia [mm]
125,3
Trashësia [mm]
125,3
Ueb-i i prodhuesit
steelseries.com/int, steelseries.com/int
Určení
Lojra
V nabídce od
25. 5. 2021
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus SteelSeries Prime, i zi
37.12 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo