Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Maus Logitech MX Master 3 për Mac,i zi/hirtë
Foto e Maus Logitech MX Master 3 për Mac,i zi/hirtë
Foto e Maus Logitech MX Master 3 për Mac,i zi/hirtë

Maus Logitech MX Master 3 për Mac,i zi/hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
122.52 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Maus profesional wireless i dizajnuar për të punuar pa probleme me Mac dhe iPad tuaj. Do ta lehtësojë punën dhe do të rrisë produktivitetin. Ju menjëherë do të dashuroheni me dizajnin e tij kompakt, saktësinë e lartë dhe karakteristikat e shkëlqyera. Ky maus ka ndjeshmëri të rregullueshme deri në 4000 DPI dhe 7 butona (për klikim majtas / djathtas, prapa / përpara, ndryshim aplikacionesh, modalitet ndryshimi rrote, buton të mesëm). MX Master 3 është mjeti më i shpejtë, më i saktë dhe më i rehatshëm i kontrollit nga Logitech. Ai ju lejon të punoni në pothuajse çdo sipërfaqe, madje edhe në qelq. Është në përputhje me iPadOS. Kjo do të thotë që nëse përdorni iPad-in tuaj si kompjuter ose si pjesë e vendosjes së pajisjeve të shumta, mund të merrni veçori të përparuara MX. Paketa përfshin një maus dhe një kabllo të karikimit USB-C.

EAN
5099206085824
Lansuar
15. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Lidhësit
USB
Teknologji Wireless
Bluetooth, radio frequencë
Senzor i lëvizjes
Laser
Numri i butonëve
7
Ergonomia
Për djathtakë
Lloji i baterisë
Integruar
Kategoria e peshës
Težší (od 131g)
Rrota
Mekanike
Kodi
910-005693
Gjerësia mm
84,3
Lartësia mm
51
Trashësia mm
124,9
Besueshmëria
100 %
Ndjeshmëria maksimale DPI
4000
Pesha g
141
Prodhuesi
Logitech
Ueb-i i prodhuesit
Logitech.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus Logitech MX Master 3 për Mac,i zi/hirtë
122.52 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo