Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
Foto e Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
201.46 €
268.22 €
-25%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta

Monitori AOC 27V2Q është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me cilësi Full HD dhe rezolucion 1920x1080 16: 9, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjetoni çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Gjithashtu, ky monitor mbështet edhe teknologjinë FreeSync, që ju lejon të luani, dhe përshtatni shpejtësinë e kornizës, duke eliminuar vonesat e imazhit apo grisjen. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me pajiset tjera përmes porteve HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 dhe 3.5 mm jack. Dimensionet: 610 x 464 x 200mm. Pesha: 4.22 kg

Kodi i prodhuesit
27V2Q
EAN
4038986186346
Lansuar
25. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Diagonalja e ekranit ["]
27
Koha e reagimit [ms]
5
Pitch [Hz]
0,311
Ndriçimi [cd/m2]
250
Raporti i shikimit
16: 9
Këndi horizontal i shikimit [°]
178
Këndi vertikal i shikimit [°]
178
Dritë të pasme LED
Po
Gjerësia [mm]
610
Lojë
Po
Frekuencë [Hz]
75
Port hyrës HDMI
Po
Numri i porteve HDMI
1
Numri i porteve DisplayPort
1
FreeSync
Po
Kontrast [:1]
20000000
Ngjyrat e mbështetura [milion]
16.7
Reduktim i ngjyrës së kaltër
Po
Reduktim të dridhjeve të imazheve
Po
Prodhuesi
AOC
Pesha [kg]
4,22
Rezolucioni
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit
IPS
Ngjyra
Zezë
Lartësia [mm]
464
Trashësia [mm]
200
DisplayPort
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi
201.46 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo