Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
Foto e Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi

Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vjet Kodi:
389.57 €
490.34 €
-21%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Monitori 27 " ofron një rezolucion QHD prej 2560 x 1440 px, panel IPS, raport të pamjes 16: 9, shkëlqim 400 cd / m2. Ai mbështet 1,08 miliardë ngjyra, raporti i zakonshëm i kontrastit është 1000: 1. Këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht, koha e përgjigjes është 1 ms dhe shpejtësia e rifreskimit 165 Hz. Prej lidhësve ofron: 5x USB 3.2, 2x HDMI, 1x DP 1.4, 1x dalje audio. Përmasat e monitorit përfshirë mbajtësen janë: 611.6 x 200.3 x 523.9 mm, pesha është 6.6 kg.

Lloji i ekranit
IPS
Trashësia [mm]
200.3
Përmasat e kapëses VESA
100 x 100
Numri i porteve DisplayPort
1
Ngjyra
Zezë
Reduktim të dridhjeve të imazheve
Po
DisplayPort
Po
Këndi vertikal i shikimit [°]
178
USB Hub
Po
Pitch [Hz]
0233
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1
4
Numri i porteve HDMI
2
Nativní rozlišení
2560 x 1440 (QHD)
Reduktim i ngjyrës së kaltër
Po
Pesha [kg]
7
EAN
5397184409602
Ngjyrat e mbështetura [milion]
1070
Këndi horizontal i shikimit [°]
178
Varje në mur
Po
Besueshmëria
100 %
Ne ju rekomandojmë që ta rimerrni produktin në
Republika Çeke Dell
Gjerësia [mm]
611,6
Koha e reagimit [ms]
1
Konstrasti statik [1]
1000
Garancioni nga prodhuesi
1 vjet
Garancion NBD
Po
Ekran i sheshtë
Po
Prodhuesi
Dell
HDR
Po
Port hyrës HDMI
Po
Sipërfaqja e ekranit
E pashkëlqyeshme
USB
Po
Konsumi [W]
29,1
FreeSync
Po
Spotřeba při HDR (kWh/1000h)
28
Diagonalja e ekranit ["]
27
Klasa e energjisë
G
Pivot
Po
Frekuencë [Hz]
165
Lartësi e rregullueshme
Po
Teknologji audio
3.5mm line out, 3.5mm kufje
Konsumi (kWh/1000h)
29
Përmbajtja e pakos
Kabllo DisplayPort, kabllo HDMI, kabllo USB
Raporti i shikimit
16: 9
Shtrirja e ngjyrave
DCI P3 (98%)
Ndriçimi [cd/m2]
400
Lartësia [mm]
393,9
V nabídce od
19. 1. 2021
Lojë
Po
Kodi
210-AXRQ
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor Dell S2721DGFA, 27" LED, QHD, i zi
389.57 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo