Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
E shitur
Foto e Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''
Foto e Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''
Foto e Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''

Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23,090 Lekë
40,420 Lekë
-43%

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Monitori i lojrave Samsung 27RG50 me një ekran të lakuar do të shërbejë po aq mirë për lojrat, por edhe punë të rehatshme dhe argëtim multimedia. Është një monitor i lakuar me një panel VA dhe kohë përgjigjeje 4ms, duke ju lejuar të shijoni performancën e jashtëzakonshme të lojrave pa turbulluar përmbajtjen në ekran. Ka frekuencë deri në 240 Hz. Madhësia e tij është 27'' dhe ofron rezolucion 1920 x 1080 px, shkëlqim 300 cd / m2, raport të aspektit 16: 9, raport të kontrastit 3000: 1, dhe lakim 1500 R, Për më shumë, ky monitor posedon konektorët: HDMI, dhe DisplayPort.

EAN
8806092014794
Lansuar
24. 9. 2019
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Raporti i shikimit
16: 9
Varje në mur
Po
Dritë të pasme LED
Po
Lojë
Po
Port hyrës HDMI
Po
Numri i porteve HDMI
2
Përmasat e kapëses VESA
75 x 75
Numri i porteve DisplayPort
1
HDMI 2.0
Po
Numri i porteve HDMI 2.0
2
Diagonalja e ekranit
27
Reduktim i ngjyrës së kaltër
Po
Reduktim të dridhjeve të imazheve
Po
Kodi
LC27RG50FQUXEN
Pesha kg
4,6
Frekuencë Hz
240
Konsumi W
48
Gjerësia mm
616,6
Lartësia mm
472,3
Trashësia mm
250,5
Kontrast 1
3000
Besueshmëria
100 %
Koha e reagimit ms
4
Ngjyrat e mbështetura milion
16.7
Ndriçimi cdm2
300
Këndi horizontal i shikimit °
178
Këndi vertikal i shikimit °
178
Kompatibil me G-Sync
Po
Prodhuesi
Samsung
Ueb-i i prodhuesit
Samsung.cz
Rezolucioni
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit
VA
DisplayPort
Po
Ekran i lakueshëm
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''
23,090 Lekë
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo