Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Monitorë reklamues dhe korniza digjitale

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

Kornizë për foto Sencor SDF 874 W
12,560 Lekë
Përfshirë TVSH
Kornizë digjitale fotografie Sencor SDF 1271 B
16,940 Lekë
Përfshirë TVSH
Kornizë për foto Sencor SDF 874 B, e zezë
12,560 Lekë
Përfshirë TVSH
-2%
Kornizë digjitale FrameXX 150 IFH150B, e argjendtë
31,900 Lekë 32,490 Lekë
Përfshirë TVSH
-2%
Monitor LED BenQ ST650K, 65"
278,410 Lekë 282,700 Lekë
Përfshirë TVSH
Monitor Samsung QM55R, 55", UHD (LH55WRWBGCXEN)
224,575 Lekë
Përfshirë TVSH
Monitor BenQ SL550 Smart Signage, 55"
142,271 Lekë
Përfshirë TVSH
-4%
Monitor Iiyama ProLite TH5565MIS-B1AG, 55 " Full HD, LED, i zi
190,950 Lekë 198,490 Lekë
Përfshirë TVSH
Monitor LED - iiyama LE4340S-B, 43"
81,650 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
Kornizë dixhitale Sencor SDF 1091 B
16,000 Lekë 17,010 Lekë
Përfshirë TVSH
-12%
Kornizë digjitale për fotografi Sencor SDF 1081 W, e bardhë
13,770 Lekë 15,490 Lekë
Përfshirë TVSH
-10%
Kornizë dixhitale Sencor SDF 1091 W
16,000 Lekë 17,610 Lekë
Përfshirë TVSH