Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë

Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë

Vlerëso
Kodi:
54.50 €
78.10 €
-31%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Shijoni çdo lojë në maksimum me tastierën mekanike të lojërave Logitech. Kjo tastierë do t'ju japë një përvojë unike të përdorimit të çelësave mekanikë. Tastiera Logitech G413 SE është krijuar për t'ju ndihmuar të ofroni performancë më të lartë. Çelësat mekanikë me performancë të lartë të serisë Tactile ofrojnë performancë pa kompromis dhe do të kënaqin veçanërisht lojtarët që preferojnë reagime të drejtpërdrejta. Shijoni një përvojë të plotë të lojërave. Mbulesat e çelësave janë prej plastike PBT, e cila është një material shumë i qëndrueshëm. Prandaj, ato janë shumë të qëndrueshme - ato i rezistojnë nxehtësisë dhe konsumimit me përdorim të shpeshtë. Këta janë disa nga çelësat PBT më të qëndrueshme ndonjëherë. Çelësat më pas perfeksionohen nga një konstruksion i fortë alumini me një sipërfaqe të krehur. Do të keni 12 çelësa funksioni (FN) që ju lejojnë të operoni rehat. Anti-ghosting me 6 çelësa më pas ju lejon të përdorni deri në 6 çelësa menjëherë. Padyshim që vlen të përmendet drita e pasme LED e këndshme e bardhë.

Ueb-i i prodhuesit
logitech.com
Ngjyra
E zezë
Určení
Lojra
Drita e pasme
Po
Thellësia [mm]
127
Formati i tastierës
Pa numerikë (TKL / 80%)
Lidhje
Me tela
Prodhuesi
Logitech
Lloji i ndërprerësit
Mekanike
Paraqitja
US
Ngjyra e dritës së pasme
E bardhë
Zhvendosje majtas
e gjatë
Marka e prizës
Kailh
Alternativa
Kailh Brown
Sektori i switch-it
Tactile
Rrokullisje
6-key
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Tastierë Logitech G413 SE TKL, Kailh Brown, US, e zezë
54.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo