Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
UPS dhe mbrojtës për shkarkesa elektrike

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

UPS Eaton Ellipse PRO 1200
331.79 €
Përfshirë TVSH
Bateri APC për UPS BX1400UI / BX1400UI-FR
99.99 €
Përfshirë TVSH
UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W
258.73 €
Përfshirë TVSH
Bateri Gembird Energenie BAT-12V5AH
28.20 €
Përfshirë TVSH
Bateri UPS APC RBC6
323.46 €
Përfshirë TVSH
-3%
Bateri Armac, 12V / 9Ah
34.68 € 35.43 €
Përfshirë TVSH
-1%
-5%
Korniza mbajtëse për UPS Legrand, set
79.79 € 83.83 €
Përfshirë TVSH
-13%
UPS Legrand Keor SP 800VA/480, FR/IEC
117.92 € 134.50 €
Përfshirë TVSH
Prizë Eaton HotSwap MBP FR
218.50 €
Përfshirë TVSH
-7%
UPS Legrand Keor SP 1500VA, 900W, IEC
196.78 € 210.76 €
Përfshirë TVSH
-4%
UPS Legrand Keor SP 1000VA/600W, IEC
173.39 € 179.02 €
Përfshirë TVSH
-4%
UPS Legrand Keor SP 800VA/480, IEC
117.92 € 122.04 €
Përfshirë TVSH
Stacion baterie EcoFlow RIVER mini Wireless
443.98 €
Përfshirë TVSH
UPS Eaton Ellipse ECO 650VA
148.22 €
Përfshirë TVSH
UPS Eaton 9SX 1500VA/1350W, LCD, 2U
1,454.08 €
Përfshirë TVSH
-7%
UPS Legrand Keor SP 600VA/360W, FR/IEC
98.73 € 105.21 €
Përfshirë TVSH
Kabllo Ubiquiti UniFi, 1.5m, e zezë
53.70 €
Përfshirë TVSH
Set Eaton për Ellipse ECO
31.98 €
Përfshirë TVSH
Bateri për UPS Avacom RBC29
44.10 €
Përfshirë TVSH