Monitor Dell Alienware AW2518H, 25'', LED

Kodi i produktit:
218517
Diagonalja e ekranit ["]:
25
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
74,470 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell Alienware AW2518H është një monitor i projektuar për lojëra me shpejtësi të rifreskimit prej 240Hz dhe një përgjigje tepër të shpejtë prej 1 ms me të cilën do të mbizotroni në çdo lojë. Monitori është i mbushur me teknologji ekskluzive duke përfshirë NVIDIA G-Sync dhe efektet e dritës AlienFX, që vetëm nënvizojnë dizajnin ultra-elegant Alienware.

Sorry, the description of the image is missing.

Përvojat fantastike të lojrave!

Kthehuni tek ngjariet e lojrave të preferuar. Zhytuni në një lojë plot me përvojë të pashembullt të NVIDIA G-SYNC. Gëzoni një pamje të freskët me përgjigje ultra të shpejtë 1ms dhe shkallë të rifreskimit 240Hz.

Sorry, the description of the image is missing.

Dizajn perfekt!

Zgjeroje përvojën tënde të lojrave me këtë monitor shumë elegant me dizajnin të stilit Alienware. Materiali premium, dizajnimi i fortë dhe piedestali i pjerrët vetëm përmirësojnë efektet e dritës AlienFX të RGB, gjë që shton provojën e çdo loje.

Sorry, the description of the image is missing.

Lidhje pa ndërprerje me qasje të lehtë

Me porte DisplayPort 1.2 dhe HDMI 1.4, lehtë mund ta lidhni monitorin me kompjuterin ose laptopin tuaj. Përveç kësaj, monitori është i pajisur me katër porte USB 3.0 për lidhjen e lehtë të miut, kamerës, USB apo tastierës. Poashtu ka porte audio.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
25
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397063966943
Frekuencë [Hz]:
240
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
418,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
210-AMOF
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
26
Kontrast [:1]:
1 000
Lansuar:
18. 7. 2017
Lartësia [mm]:
523,3
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
400
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
7,14
Pitch [Hz]:
0,28
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
555,8
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor Dell Alienware AW2518H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE