Bateri GP AA alkaline, 10 copa

Kodi i produktit:
151363
EAN:
4891199141904
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GP15A-2VS10
Lansuar:
19 Prill 2014
Lloji:
Alkaline

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Avantazhi i këtyre baterive është jetëgjatësia e gjatë dhe konsumimi i vogël i rrymës. Prandaj, këto bateri gjejnë përdorim në pajisjet e memories, në ora, etj. Bateritë GP të madhësisë AA (apo R6) janë bateri super alkaline me një voltazh nominal prej 1.5 V dhe një pako i përmban 10 copa.

Vlerësimet

Produkte cilesore
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891199141904
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GP15A-2VS10
Lansuar:
19 Prill 2014
Lloji:
Alkaline
Numri i pakove:
10
Prodhuesi:
GP
Tension [V]:
1,5
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE