Bateri Sony Stamina Platinum LR03 / AAA, 4 copë

Kodi i produktit:
147516
EAN:
4901660142979
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AM4PTB4D
Lansuar:
1 Mars 2014
Lloji:
Alkaline

Si të porosisim në Gjirafa50?

680 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Sony ka vite që prodhon pajisje të kualitetit të lartë, përfshirë edhe bateritë e nevojshme për funksionimin e tyre. Kësaj radhe ajo iu sjell bateritë alkaline LR03 / AAA, të cilat janë ndër modelet me kualitet shumë të lartë. Ato janë të përshtatshme për pajisje të ndryshme që konsumojnë energji, dhe kanë tension prej 1.5 V. Kjo pako ka katër bateri alkaline Sony Stamina Platinum LR03 / AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4901660142979
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AM4PTB4D
Lansuar:
1 Mars 2014
Lloji:
Alkaline
Numri i pakove:
4
Prodhuesi:
Sony
Tension [V]:
1,5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE