Këllëf TORINO për disqe HDD, rozë

Kodi i produktit:
177661
Diagonalja (inç):
2,5
Dimensionet e brendshme [mm]:
138 x 88 x 15
Dimensionet e jashtme:
167 x 114 x 28
Dizajnuar për:
HDD i jashtëm, navigim GPS, mbushës portativ
EAN:
3567041403971

Si të porosisim në Gjirafa50?

1940.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbroni disqet HDD me këtë këllëf të përkryer! Këllëfi TORINO është i dizajnuar për ruajtjen e hard disqeve me format 2.5". Përmes xhepit të brendshëm, kablloja e diskut do të jetë e mbrojtur nga dëmtimet dhe gërvishtjet. Ka edhe një xhep në formë të rrjetës që mund të përdoret për vendosjen e kabllove. Dimensionet e jashtme janë 167 x 114 x 28 mm, ato të brendshme 138 x 88 x 15 mm, si dhe ka një peshë prej 92 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
2,5
Dimensionet e brendshme [mm]:
138 x 88 x 15
Dimensionet e jashtme:
167 x 114 x 28
Dizajnuar për:
HDD i jashtëm, navigim GPS, mbushës portativ
EAN:
3567041403971
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
140397
Lansuar:
4 Shtator 2015
Materiali:
Neopren
Ngjyra:
Rozë
Pesha [g]:
92
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE