Disk Verbatim DVD-R

Kodi i produktit:
31367
E paketuar pas [artikuj]:
25
EAN:
0239424353892
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43538

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,380 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku Verbatim DVD-R është projektuar për të përmbushur nevojat e përdoruesve të cilët kërkojnë një kapacitet më të lartë. Prandaj është projektuar kryesisht për bizneset dhe konsumatorët që kërkojnë arkivimin e të dhënave, videove, audiove, imazheve multimedia dhe shumë të dhënave tjera. Ai ofron një shpejtësi të transferimit 22 MB/s Sot, zakonisht përdoren dy formate konkurruese, DVD + R dhe DVD-R. Të dyja formatet përkrahin pothuajse të gjitha llojet e të dhënave, kështu që nuk ka nevojë për t'u shqetësuar për mospërputheshmëri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
25
EAN:
0239424353892
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43538
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i medias:
DVD-R
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
16
Sipërfaqe të printueshme Inkjet:
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disk Verbatim DVD-R edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE