Disqe Verbatim DVD + R Printable

Kodi i produktit:
30943
E paketuar pas [artikuj]:
50
EAN:
023942435129
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43512

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,260 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Verbatim i medias CD dhe DVD ka rritur shpejtësinë e leximit për median tuaj DVD + R. Tani, transferi arrin një shpejtësi prej 22 Mb/s. Disqet kanë një shtresë e cila i mbron nga gërvishtjet dhe ofrojnë siguri maksimale, përpikmëri dhe kualitet të shkrimit. Sot, dy formatet konkurruese më të përdorura janë DVD + R dhe DVD-R. Këto dy formate përkrahen nga pothuajse të gjitha pajisjet virtuale të shkrimit, andaj nuk keni nevojë të shqetësoheni për mospërputhshmërinë e tyre. Kjo pako ka 50 copë të disqeve Inkjet Printable të cilat janë të përshtatshme për printim në printerë special.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
50
EAN:
023942435129
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43512
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i medias:
DVD+R
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
16
Sipërfaqe të printueshme Inkjet:
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disqe Verbatim DVD + R Printable edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE