Disqe Verbatim Verbatim DVD + R 16x 4.7GB, 50 copë

Kodi i produktit:
31717
E paketuar pas [artikuj]:
50
EAN:
0239424355018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43550

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,340 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet Veratim DVD + R kanë një kapacitet prej 4.7GB, dhe përputhen me të gjitha formatet. Në pako përfshihen 50 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
50
EAN:
0239424355018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43550
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i medias:
DVD+R
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disqe Verbatim Verbatim DVD + R 16x 4.7GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE