DVD-R AZO Verbatim

Kodi i produktit:
30729
E paketuar pas [artikuj]:
25
EAN:
023942435228
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43522

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Verbatim është brendi më i njohur për prodhimin e regjistruesve më cilësor DVD-R, të cilët përdoren për të regjistruar muzikë, filma, foto, etj. Verbatim DVD-R AZO karakterizohet nga saktësia perfekte, qëndrueshmëria dhe kualiteti. Këto DVD-R AZO kanë një shtresë mbrojtëse e cila i mbron nga gërvishtjet e mundshme. Paketa përmban 25 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
25
EAN:
023942435228
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43522
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i medias:
DVD-R
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja DVD-R AZO Verbatim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE