Pako disqesh Verbatim DVD + R

Kodi i produktit:
33841
E paketuar pas [artikuj]:
100
EAN:
0239424355186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43551

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,960 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Verbatim, i diqeve cilësore nga linja CD dhe DVD, tashmë iu sjell këtë pako disqesh mjaft cilësore, me përplot 100 copë. Këto lloj disqesh janë në gjendje të bëjnë transfer të dhënash prej 22MB, për vetëm brenda pesë deri në gjashtë minuta. Për shkak të progresit të madh të tyre, këto disqe rradhiten në linjën e atyre shumë të besueshme, apo të sigurta për tranferimin e të dhënave tuaja të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
100
EAN:
0239424355186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43551
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i medias:
DVD+R
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Pako disqesh Verbatim DVD + R edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE