Altoparlant JBL Tuner, e zezë

Kodi i produktit:
239505
Bateri të integruar: :
Marrës FM:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
85
Prodhuesi:
JBL

Si të porosisim në Gjirafa50?

14,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A po kërkoni një shoqërues besnik, i cili do të përjetojë të gjitha përvojat tuaja me ju dhe do të ju dhurojë muzikë të mirë? Prandaj ju duhet JBL Tuner, i cili peshon më pak se gjysmë kilogram, dhe është i lehtë për të ruajtur,ku nëpërmjet Bluetooth 4.1 lidhet me telefon, tabletë dhe laptop. Përveç kësaj, mund të luani edhe radio. JBL Tuner është një altoparlant portativ një ekran LCD,me bluetooth dhe zë të qartë si kristali. Mbështet DAB / FM radio, ka Bluetooth 4.1, SNR 80 dB, bateri me 2000 mAh me të cilat mund të zgjasin deri në 8 orë në varësi të volumit. Përmasat: 65 x 66 x 66 mm Peshon: 445 g,

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
6925281935237
Fuqia totale RMS [W]:
5
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
165
Kodi i prodhuesit:
6925281935237
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
5. 7. 2018
Lartësia [mm]:
66
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
1
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
445
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
85
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Trashësia [mm]:
66

Bashkangjitja Altoparlant JBL Tuner edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE