Çantë ACER 15.6 ", hirtë

Kodi i produktit:
224758
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
191114455227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NP.BAG1A.278
Lansuar:
20. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Lekë4770.00 * Përfshirë TVSH-në
Ne stok (10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë e rehatshme Acer e projektuar për 15.6" Notebook. Përveç laptopit, tabletit, dhe librit, ju mund të merrni një sërë dokumentesh ose gjërash të ndryshme.

Kjo çantë shpine është bërë me materiale të lehta, të qëndrueshme dhe ka aftësinë për të ruajtur gjërat në mënyrë të përkryer..

Kjo çantë shpërndan peshën mirë, gjë që e bën lehtë të bartshme.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
191114455227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NP.BAG1A.278
Lansuar:
20. 10. 2017
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Acer

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE