Disk i jashtëm WD My Passport, 1TB, i kuq

Kodi i produktit:
201630
EAN:
718037849133
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,200 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk portativ, modern dhe i shpejtë, i cili mund të ruaj dokumentet më voluminoze. Ka kapacitet të memories` prej 1TB dhe ofron Backup automatik duke përdorur WD Backup dhe gjithashtu ofron siguri të diskut. Ky disk ka një softaware WD Backup i cili mundëson ruajtjen e muzikave, dokumenteve apo fotografive. Një prej avantazheve të diskut është se nuk ka nevojë për instalim, pasi që ju thjesht e lidhni atë në kompjuterin apo laptopin tuaj dhe mund të bëni transferimin e dokumenteve menjëherë. Dimensionet e tij janë 110 x 81.5 x 16.3 mm dhe Peshon 170 gram.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037849133
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WDBYNN0010BRD-WESN
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
16,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
170
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
81,5
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD My Passport edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE