Disk i jashtëm A-Data HD650, 1 TB, i kuq

Kodi i produktit:
143386
EAN:
4713435799130
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-1TU3-CRD

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,410 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Super i shpejtë, klasik dhe portativ. Ky është hard disku i jashtëm A-Data Series HD650. Ky hard disk i jashtëm ofron shpejtësi të madhe me anë të lidhjes USB 3.0 dhe hapësirë prej 1 TB e cila është mjaftueshme për të dhënat tuaja si filmat HD, fotot apo të dhëna tjera. Që ta përdorni këtë pajisje është shumë e lehtë pasi që nuk kërkon që të instaloni asgjë për përdorimin e saj, vetëm lidheni në portin USB dhe filloni të punoni me të. Ky hard disk i jashtëm ka një madhësi prej 2.5", qëndrueshmëri dhe peshon 201 gram.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

10/10
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435799130
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-1TU3-CRD
Lansuar:
21 Dhjetor 2013
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
121 x 81 x 21
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm A-Data HD650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE