Disk i jashtëm HDD WD, 1TB, i artë

Kodi i produktit:
201628
EAN:
718037849638
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,200 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disk modern, i shpejtë dhe portativ i cili ofron një hapësirë të madhe prej 1 TB për të dhënat tuaja. Këto veçori i ka disku HDD nga Western Digital My Passport. Ky është një disk i jashtëm i cili është i përshtatshëm për transmetim dhe ruan të dhënat në rast fshirje duke përfshirë edhe funksione të sigurisë ndër të cilat përfshihet edhe integrimi i enkriptimit të të dhënave 256-bin AES.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

faliminderit gjirafa produkti eshte teper i mir, ashtu siq e kam pritur.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037849638
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WDBYNN0010BYL-WESN
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
16,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
170
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
81,5
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm HDD WD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE