Disk i jashtëm Transcend Jet 25H3B, 1 TB, i zi / kaltër

Kodi i produktit:
156434
EAN:
7605578281122
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
TS1TSJ25H3B

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,940 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Trascend StoreJet 25H3B është shoqërues i mirë për çdo biznesmen apo individ. Me USB 3.0 mund të ofrojë dhe sigurojë transferimin e shpejtë të të dhënave me shpejtësi deri në 5 Gbps. Me 1 TB hapësirë të memories dhe Interface e cila vjen me madhësi prej 2,5", është i përshtatshëm për të gjithë udhëtarët për shkak të peshës së vogël dhe dimensioneve kompakte. Tiparet kryesore të këtij modeli janë: kapaciteti prej 1 TB, shpejtësia prej 5400rpm, dhe përmasat prej 131,8 x 80.8 x 19mm.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578281122
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
TS1TSJ25H3B
Lansuar:
24 Korrik 2014
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
131.8 x 80.8 x 19
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm Transcend Jet 25H3B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE