Disk i jashtëm Transcend Jet 25C3, 2 TB, i zi

Kodi i produktit:
206416
EAN:
760557837619
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78,5
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,940 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HDD Trascend StoreJet 25C3 vjen me sipërfaqe të pastër alumini për një pamje elegante. Me USB 3.0 mund të ofrojë dhe sigurojë transferimin e shpejtë të të dhënave me shpejtësi deri në 5 Gbps. Me 2 TB hapësirë memorie dhe Interface e cila vjen në madhësi prej 2,5", është i përshtatshëm për të gjithë udhëtarët për shkak të peshës së vogël dhe dimensioneve kompakte.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557837619
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78,5
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
TS2TSJ25C3N
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
9,95
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
136
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
114,5

Bashkangjitja Disk i jashtëm Transcend Jet 25C3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE