Disk i jashtëm WD My Passport 4 TB, i zi

Kodi i produktit:
201652
EAN:
7180378469104
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
4 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17,860 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm HDD i kompanisë WD i serisë My Passaport me kapacitet të lartë të memories prej 4TB, i dizajnuar me një pamje i cili i përshtatet çdo ambienti dhe çdo stili. Nuk keni nevojë të brengoseni nëse bie në duart e personave të padëshiruar, sepse mund të bëjë rikthimin e të dhënave duke përdorur opsionin WD Backup dhe fjalëkalim. Parametrat e pajisjes janë 110 x 81.5 x 16.3 mm dhe peshon 170 gram.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378469104
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
WDBYFT0040BBK-WESN
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
21,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
250
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
81,5
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD My Passport 4 TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE