Disk i jashtëm WD My Passport, 4TB, i portokalltë

Kodi i produktit:
201650
EAN:
7180378498814
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
4 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk portativ modern dhe i shpejtë shërben për ruajtjen e të dhënave. Ky disk i përket serive Western Digital My Passport, dhe është një drajver i jashtëm që nënkupton se shërben jo vetëm për transferimin e të dhënave por gjithashtu edhe për ruajtjen e tyre. My Passport është e pajisur me softuerin WD Backup i cili ofron opsionin për ruajtjen e të dhënave si muzikat, dokumentet, fotot në çdo kohë. Sistemi i fjalëkalimit ofron siguri të lartë që garanton se të dhënat e juaja kurrë nuk mund të bien në duart e gabuara. My Passport është shumë elegante dhe mund ta bartni ngado që shkoni. Disku portativ ka një kapacitet të lartë të memories prej 4 TB dhe peshon 170 gram. Lidhet në kompjuterë ose laptopë përmes një USB 3.0.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378498814
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
WDBYFT0040BOR-WESN
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
21,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
250
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
81,5
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD My Passport edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE