Disk i jashtëm HDD Verbatim Store ‘n’ Go, 500 GB, i hirtë

Kodi i produktit:
85759
EAN:
023942530213
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
53021

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6,440 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Verbatim Store ‘n’ Go 53021 ofron performancë të lartë të ruajtjes së të dhënave me portin e USB 3.0, e gjithashtu ofron transferim ultra të shpejtë të të dhënave. Dizajni elegant dhe i hollë bën që të mos jetë i vështirë për t’u mbajtur ndërsa mundëson qasje të lehtë. Sa i përket portit të USB 3.0, ai ofron shpejtësi maksimale të transferim, deri në mbi 4800Mbps. Ka kapacitet të memories prej 500 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
023942530213
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
53021
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8
Përmasat [mm]:
121 x 80 x 15
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm HDD Verbatim Store ‘n’ Go edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE