ANTEN 4710423771628

Kodi i produktit:
131340
EAN:
4710423771628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4710423771628
Lansuar:
3 Korrik 2013
Lidhësit:
VGA (1x), VGA (2x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,590 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ANTEN 4710423771628 është një pajisje e thjeshtë që ju lejon të lidhni dy kompjuterë me një monitor VGA. Kjo zgjidhje kursen përdorimin e një monitori dhe e kthen një monitor të vetëm në dy kompjuterë. Rezolucioni i pamjes arrin deri në 1920 x 1440 / 60 Hz me standard VGA, XGA, SVGA, UXGA. Sinjali VGA kursen baterinë 10 mA përderisa kompjuteri është i ndalur, gjithashtu ofron mbështetje për Windows, Linux, Mac dhe Sun. Duke pasur parasysh përmasave të tij, ATEN posedon input 15 pin HDB ( F ) dhe një outlet 15 pin HDB ( F ). Parametrat e pajisjes janë 120 x 65 x 64 mm dhe peshon 150 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710423771628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4710423771628
Lansuar:
3 Korrik 2013
Lidhësit:
VGA (1x), VGA (2x)
Montuese:
Jo
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i komjuterëve që mund të kontrollohen:
2
Përmasat [mm]:
120 x 65 x 64
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
ATEN
Rezolucioni:
1920 x 1440
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE