Karikues me port USB 3.0 Beik

Kodi i produktit:
173432
EAN:
8594179140015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BEIK006
Lansuar:
16 Qershor 2015
Prodhuesi:
Beik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,110 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmes kësaj pajisje, juve u mundësohet lidhja e tastierave, mausëve dhe paisjeve të tjera përmes futjes së saj në prizë. Gjithashtu ndihmon edhe laptopin në rast se nuk përmban numër të mjaftueshëm të USB, Sasia e energjisë që konsumon ky produkt është 100 - 240V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594179140015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BEIK006
Lansuar:
16 Qershor 2015
Prodhuesi:
Beik

Bashkangjitja Karikues me port USB 3.0 Beik edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE