Konektor PremiumCord BNC RG 58/U

Kodi i produktit:
252239
EAN:
8592220010263
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Sbnc58
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord

Si të porosisim në Gjirafa50?

250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220010263
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Sbnc58
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE