Mbajtëse e kabllove Cougar RGB Bunker

Kodi i produktit:
253211
EAN:
4715302441777
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,430 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4715302441777
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
3MMBRXXB.0001
Lansuar:
29. 1. 2019
Lartësia [mm]:
115
Lloji i mbajtësit:
Për tavolinë
Mbajtëse për:
Kabel, myš
Pesha [kg]:
0105
Prodhuesi:
Cougar
Trashësia [mm]:
70

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE