Mbrojtëse të konektorëve PremiumCord RJ-45, të portokalltë

Kodi i produktit:
247357
EAN:
8592220014377
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Srjk-orange
Lansuar:
26. 10. 2018
Ngjyra:
Portokalli

Si të porosisim në Gjirafa50?

250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220014377
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Srjk-orange
Lansuar:
26. 10. 2018
Ngjyra:
Portokalli
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE