Ndarës PremiumCord HDMI

Kodi i produktit:
202986
EAN:
8592220013271
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Khsplit2b
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Prodhuesi:
PremiumCord

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ndarës është njëherit edhe një zgjërues për pajisjet që posedojnë portet HDMI. Kjo pajisje në output ka 2 porte HDMi të tipit B kurse në input posedon një port HDMi të tipit A. Ky ndarës / zgjërues mbështet 480i, 480p, 720i, 720p, 1080i, 1080p dhe 2160p. Pajisja është në përputhje me standardet e Dolby Digital / Plus, Dolby HD dhe DTS-HD Master Audio.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220013271
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Khsplit2b
Lansuar:
30 Nëntor 2016
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE